Indywidualne spotkania terapeutyczne

Spotkania terapeutyczne prowadzone są przez Dorotę Załęską Turant.

Indywidualne spotkanie terapeutyczne w zależności od potrzeb klienta, może odbywać się raz w miesiącu i trwa minimum 1 godz.

Spotkania mają na celu odnalezienie przyczyn istniejących sytuacji życiowych. Do tego celu wykorzystuję pracę z kartami, które pozwalają odpowiedzieć na wiele pytań i skupić się na właściwych sprawach klienta. W trakcie sesji terapeutycznej staram się wykorzystać wszelkie dostępne metody niekonwencjonalne, a przede wszystkim dokonywanie zmian w życiu osoby, z którą pracuję, przy użyciu metod i narzędzi pracy z własną podświadomością. Po takim spotkaniu klient otrzymuje konkretne wskazówki i zadania, nad którymi pracuje w domu. Czas, który jest niezbędny do dokonania zmian zależny jest od nakładu pracy klienta. Z praktyki i własnych doświadczeń pracy z innymi, mogę stwierdzić, iż jeśli klient będzie solidnie współpracował, zmiany mogą następować w błyskawicznym czasie.

Spotkanie terapeutyczne wskazane są przede wszystkim dla tych, którzy nie potrafią czy nie wiedzą, w jaki sposób zmienić własne życie. Bardzo często osoby nie zdają sobie sprawy z faktu, że przeszłość i wcześniejsze przeżycie mogą na długo oddalić nas od osiągnięcia sukcesu życiowego.

Indywidualne sesje mogą być również wskazane dla osób, które nie potrafią znaleźć właściwego partnera, czy nie spełniają się w istniejących związkach partnerskich.

Generalnie indywidualne sesje prowadzone są w celu uzdrowienia własnego życia i zastosowaniu technik, które pozwolą dokonywać właściwych wyborów życiowych, przy współpracy z własna podświadomością.