2009-01-22

Pytanie

Pani Sylwia jest obecnie po rozwodzie i pyta się czy ponownie wyjdzie za mąż i założy rodzinę.

Odpowiedź

Pani Sylwio podaje Pani datę urodzenia, ale bez godziny i miejsca urodzenia, co bardzo ogranicza spojrzenie na Pani sprawy związane z budowaniem związków partnerskich. Patrząc jedynie na położenie planet na moment Pani narodzin mogę powiedzieć, że wewnątrz jest pani osobą niesamowicie wrażliwą, a rodzina jest Pani niezbędna do życia. Jednak jest Pani również bardzo silnym Skorpionem, gdyż w dniu Pani narodzin w tym znaku przebywały również inne planety.

Bez godziny urodzenia nie należy prognozować, gdyż będzie to bardzo połowiczne. Jednak na to właściwe uczucie, które na pewno Pani znajdzie będzie Pani musiała jeszcze trochę poczekać. Na przełomie 2009/2010 może pojawić się znajomość dosyć znacząca dla Pani, ale należy do niej podejść z dużą dozą rozsądku.

Mogę jednak Panią pocieszyć, że to prawdziwe uczucie jest jeszcze przed Panią.


2009-01-22

Pytanie

Pani Agnieszka planuje ślub z partnerem spod znaku Koziorożca i jej pytanie dotyczy czasu, który będzie najbardziej korzystny na tę okoliczność.

Odpowiedź

Pani Agnieszko oczywiście, ze wykorzystując astrologię można ustalić najbardziej korzystny czas na zawarcie związku małżeńskiego. W takiej sytuacji potrzebne są daty i godziny i miejsce urodzenia osób mających wstąpić w związek małżeński. W takiej sytuacji sporządza się tzw. horoskop elekcyjny, ale niestety ta usługa jest płatna. Natomiast proszę dokładnie poczytać na mojej stronie internetowej na temat okresów pustki, które warto jest znać.

Każdy człowiek według daty urodzenia ma w ciągu roku dwa miesiące tzw. okresu pustki wyliczanych na podstawie astrologii chińskiej, w których to okresach nie powinien rozpoczynać nowych przedsięwzięć. Do tego zaliczany jest również moment zawarcia związku małżeńskiego. Myślę, że jest to bardzo ważne, gdyż praktyka wskazuje, że zawarcie związku małżeńskiego w okresie pustki jednego z partnerów może powodować różnego rodzaju okoliczności życiowe, nie sprzyjające trwaniu takiego związku. Dlatego odsyłam Panią do poczytania na ten temat i jeśli pani się zdecyduje, to otrzyma Pani ważna informacje, w jakim czasie z pewnością nie powinna pani brać ślubu. Aby obliczyć okresy pustki wystarczą jedynie daty urodzenia obojga partnerów.


2008-12-31

Pytanie

Pani Agnieszka ze Szczecina zadaje pytanie, czy sąsiedzi dadzą jej spać spokojnie.

Odpowiedź

Pani Agnieszko z daty i godziny urodzenia wynika, że jest Pani ascendentalną Panną, a ascendent oprócz znaku zodiaku pokazuje, w jaki sposób działamy i funkcjonujemy, na co dzień. Ascendentalne Panny są to osoby z natury uporządkowane, dokładne, analityczne i raczej przestrzegające zasad dobrego wychowania. To między innymi sprawia, ze nie jest Pani w stanie pogodzić się z zachowaniem własnych sąsiadów. Z Pani horoskopu nie wyczytam, czy sąsiedzi się uspokoją, ale jest na to inna rada, należy włączyć w tę sytuację albo administrację, albo policję, jeśli hałasy są nadmierne i odbywajace się po godz. 22.00.

Jedyną moją radą jest to, jeśli inne organa nie pomogą należy spojrzeć na całą sytuację ze strony Pani podświadomości. Być może sąsiedzi hałaśliwi pojawili się po to, aby zmieniła Pani swoje miejsce zamieszkania na inne i korzystniejsze. Nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny, dlatego proszę pomyśleć, czy wcześniej nie miała Pani takich planów, a niewłaściwi sąsiedzi być może przyspieszą Pani decyzję.


2008-12-31

Pytanie

Pan Szczepan z Gdyni zadaje jedno pytanie: dlaczego jest samotnym człowiekiem.

Odpowiedź

Panie Szczepanie zadając tak ważne pytanie nie podał Pan nawet daty urodzenia.
Aby odpowiedzieć na takie pytanie należy zajrzeć do horoskopu indywidualnego i niezbędna jest data, godzina i miejsce urodzenia.

Mogę jedynie odpowiedzieć, że nikt nie ma takiego przeznaczenia, aby być osobą samotną, jest to wybór indywidualny każdego człowieka. To, że ktoś jest samotny oznacza, że przyczyna tkwi w nim samym. Potrafię zrozumieć, że być może nie ma Pan okazji czy sposobności, aby znaleźć tę drugą połowę. Jednak, aby Pana życie zmieniło się na lepsze, musi Pan włożyć trochę wysiłku i zajrzeć we własne wnętrze. Przyczyna Pana obecnej sytuacji tkwi w Pana podświadomości i tam należy szukać odpowiedzi na to pytanie. Fakt, że zadaje Pan pytanie nie podając jednocześnie swojej daty urodzenia, również dużo mówi na Pana temat.

Proponuję, aby ponownie napisał Pan do mnie podając swoją datę, godzinę i miejsce urodzenia to być może udzielę Panu konkretnych wskazówek.


2008-12-17

Pytanie

Pani Magdalena ur. 21.12.1978r. pyta czy będzie mężatką, czy założy rodzinę i czy Jej mężem będzie obecny partner, którego podała datę urodzenia.

Odpowiedź

Pani Magdaleno podała Pani jedynie datę urodzenia bez godziny i miejsca urodzenia. Aby odpowiedzieć na zadane pytania należy mieć godzinę urodzenia, gdyż to właśnie ona pokazuje wszystkie dziedziny życia człowieka. Astrologia nie odpowie na pytanie czy kobieta będzie mężatką, gdyż takie sytuacje jest to wybór indywidualny. Można otrzymać odpowiedź, jakie osoba ma potencjały w dziedzinie związków partnerskich. Astrologia również nie odpowie czy będzie to właśnie ten partner, a jedynie może podpowiedzieć, w jaki sposób dwie osoby mogą dogadywać się w różnych dziedzinach życiowych.

Badając jedynie daty urodzenia planeta Wenus w pani horoskopie znajduje się w znaku Skorpiona a więc w miejscu gdzie przebywa urodzeniowo Słońce partnera. Ponadto Księżyc w Pani horoskopie przebywa w znaku panny a wiec miejscu gdzie znajduje się planeta Mars partnera. Takie połączenia planet przyciągają do siebie, ale połączenia Księżyca z Marsem mogą nie dawać spokoju w związku.
Nie mając godzin urodzenia nie można powiedzieć o predyspozycjach do budowania związków partnerskich. Ewentualnie na takie pytanie może odpowiedzieć Pani osoba, która doradza przy pomocy kart.